HOMEOPATICKÁ PORADNA

Petr Hoffmann, Dip IACH   Klasická homeopatie

 
 

...je celostní terapeutická metoda, která stimuluje vlastní obranné síly organismu za pomocí substancí, jež jsou specifickým způsobem naředěny do extrémně malých množství.  Byla založena německým lékařem Samuelem Hahnemannem před přibližně 200 lety. Homeopaté se na lidský organismus dívají jako na celek a sledují jeho celkové projevy, nejen na úrovni fyzické, ale i na úrovni emocionální a mentální. Základním principem homeopatie je zákon podobnosti, který zní: Substance, jež je schopna v surovém stavu u zdravého jedince vyvolat určité symptomy (reakci), dokáže tyto symptomy v naředěné a dynamizované podobě u nemocného jedince odstranit nebo zmírnit. 


Homeopatie může být nápomocna v řadě fyzických i psychických potíží. V rukou zkušeného homeopata dokáže zásadním způsobem ovlivnit fungování organismu a navracet tak zdraví. Zvláště při chronických nemocech není obvykle náš organismus schopen znovu nastolit ztracenou rovnováhu a potřebuje pomoc zvenčí. Homeopatie  dokáže pomocí správné stimulace organismu tuto rovnováhu navrátit, a proto patří mezi nejčastěji vyhledávané léčebné metody na světě, přičemž její popularita po celém světě neustále stoupá.

 

V případě zájmu o homeopatickou terapii se na mě prosím obraťte prostřednictvím       e-mailu nebo telefonicky - kontakt

HOMEOPATIE

ÚVOD      O MNĚ      OTÁZKY A ODPOVĚDI      ČLÁNKY     PŘÍPADY Z PRAXE      ODKAZY      KONTAKTO_mne.htmlOtazky_a_odpovedi.htmlClanky.htmlPripady_z_praxe.htmlOdkazy.htmlKontakt.htmlshapeimage_8_link_0shapeimage_8_link_1shapeimage_8_link_2shapeimage_8_link_3shapeimage_8_link_4shapeimage_8_link_5

PORADNA ZLÍN

PORADNA BRNO

2014 Petr Hoffmann - Poradna klasické homeopatie Zlín, Praha, Brno

PORADNA PRAHA

Informace, uvedené na těchto stránkách mají pouze informativní charakter a nenahrazují odbornou lékařskou péči. Homeopatie je komplementární terapie, která nenahrazuje odbornou lékařskou péči.

 
SEO optimalizace